Tajfun japonska

Nejoblíbenější videa

Tajfun japonska

V Japonsku řádil tajfun Wipha. Připravil o život třináct...V centru tajfunu dosahovala rychlost větru 125 kilometrů za hodinu a v poryvech až 180 kilometrů. . Japonsko zasáhl tajfun Wipha Zdroj: Japonsko zasáhl tajfun Halong. Donutil k evakuaci 1,2...1,2 milionu evakuovaných kvůli tajfunu. Zatopená auta v Japonsku po tajfunu Halong. Tajfun Halong už napáchal škody na Filipínách, teď míří na JaponskoNa Japonsko udeřil tajfun Ma-On, desítky zraněných | Týden.czUVNITŘ VIDEO. Na jih Japonska udeřil v noci na středu tajfun Ma-On. Jeden muž, který odešel zkontrolovat svou loď na řece, se pohřešuje a nejméně 51 lidí. Obrazy zkázy: Takhle vypadá řádění tajfunů! Zabijáci se...Šíří zkázu, připravují lidi o domovy a často i životy. Na Vietnam a Japonsko udeřily tajfuny. Jmenují se Nari a Wipha a připsaly si již nejméně tři desítky obětí. Japonsko zasáhl tajfun, míří k Fukušimě. Úřady evakuovaly...Další články k tématu. Jednoho mrtvého, čtyři pohřešované a desítky zraněných lidí si vyžádal tajfun, který v pondělí zasáhl Japonsko.

Další neštěstí v Japonsku. Tajfun zabil pět lidí - Deník.cz

Tokio - Tajfun Roke ve středu dorazil k jihovýchodním břehům centrálního Japonska. Živel si vyžádal již pět obětí na lidských životech, další dvě osoby…Tajfuny Wipha a Nari zabíjely v Japonsku a ve...Pod bahnem zmizely celé rodiny. Tajfun zabil nejméně 470 Filipínců. Satelitní snímek tajfunu, který se řítí na Japonsko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávyTajfun pustoší Japonsko, řítí se na Fukušimu. 400 tisíc...Tokio - Silný tajfun dnes postihl Japonsko, kam přinesl prudké deště a zaplavil část oblíbené turistické destinace Kjóto. . Kldr nevybíravě útočí na JaponskoJaponsko bičuje tajfun Roke - OPojištění.cz - Informace ze...V období od července do října zažívá Japonsko každoročně v průměru desítku tajfunů. Ale Roke je již patnáctý tajfun, který v letošním roce ovlivní počasí v.

Tajfun v Japonsku přiměl 400.000 lidí k evakuaci, jde...

Tokio - Silný tajfun dnes postihl Japonsko, kam přinesl prudké deště a zaplavil část oblíbené turistické destinace Kjóto. Úřady v Kjótu a okolních prefekturách. Japonsko - Den 23.: Kyoto uprostřed tajfunu | Blog...Já zažil tajfun před měsícem v Německu a nemusel jsem ani do Japonska.. Japonsko - Den 22.: Kyoto aneb patent na tajfunyJaponsko zasáhl nejničivější tajfun od roku 2004 - Gnosis9.net Tajfun Talas u japonských břehů, 1.9.2011 O prvním zářijovém víkendu zasáhl západní a střední část Japonska tajfun Talas. Úřady v předstihu nařídily evakuaci. Japonsko - tajfun HalongJaponsko - tajfun Halong se blíží k japonským ostrovům. 09.08.2014